ŞİRKET TARİHÇESİ

1977 Yılında kurulan BAŞTUR KOL. ŞTİ. akaryakıt sektöründe, faaliyete başlamıştır. Kuruluşundan bu yana Çanakkale bölgesinde satışta birçok ödüller almıştır.

2003 yılında MİS YEM GIDA HAYVANCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak yem sektörüne girmiştir. Amacımız bölgemizde ve yurt çapında istikrarlı ve kaliteli ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.

Bizi ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için firma yetkilileri ve yöneticiler olarak tüm değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

  • MİS YEM olarak, bizi yıllardır tercih eden müşterilerimize sektörümüzde edindiğimiz deneyim ile kaliteli ve kalıcı çözümler sunmak ve sektörümüzde güvenin simgesi olmaktır. İşte bu nedenden dolayı "en iyisini" üretmek için gece gündüz çalışıyoruz!

  • MİS YEM olarak, izlediğimiz yol da hedeflediğimiz yol da müşterilerimizin istikrarlı memnuniyetini kapsar. Bu nedenle kurulduğumuz günden bu güne birincil önceliğimiz; Siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktır.

  • Firma olarak yöneticilerimizden personellerimize, tedarikçilerimizden partnerlerimize ve nakliyecilerimize kadar ilişkilerimizde titiz bir tutum sergiliyor ve elde ettiğimiz çözümleri, siz değerli müşterilerimizle paylaşmayı esas alıyoruz.